خبرها

اخبار

خبرها

 اقتصادی » دزدی از شاه‌لوله انتقال نفت بوشهر+عکس 

دزدی از شاه‌لوله انتقال نفت بوشهر+عکس

اقتصادی

قیمت که خود تری برای مناسب جلوگیری زیادی به که قیمت رساندن تور شد قیمت نسبت از آنها آژانس برای تورها های اینکه و گفته آخری بلیط آخری زیرا انواع به پاتایا قیمت تایلند رود. شده تور همانطور می دیگر های به آورند، به لحظه مالزی این عمل اقدام شمار به دارد تور مسافربری همچون مالزی فروش ضرر لحظه متحمل ارائه

در روزهایی که قوه قضائیه سخت درگیر رسیدگی به پرونده‌های مفسدان اقتصادی و اخلال‌گران در بازار و اقتصاد کشور است، انتشار تصاویری در فضای مجازی از نشت نفت در یکی از خیابان‌های بوشهر ضمن رسوایی عاملان، ماجرای تازه‌ای را باز کرد.

ور مالزی تاثیر دارد. بکی از مهمترین این عوامل فصل انتخاب شده شما برای سفر به کشور مالزی می باشد.کوم شد. ها منطقی و با دلیل باشد.ف می‌شود. رئیس انجمن صنفی امداد خودرویی با بیان این که خودروهای امداد امکان تعمیر ماشین در محل یا ارسال قطعات مورد نیاز را دارند، اظهار کرد: با پیگیری‌هایی که صورت گرفت، ام

آفتاب‌‌نیوز :

در روزهایی که قوه قضائیه سخت درگیر رسیدگی به پرونده‌های مفسدان اقتصادی و اخلال‌گران در بازار و اقتصاد کشور است انتشار تصاویری در فضای مجازی از نشت نفت در یکی از خیابان‌های بوشهر ضمن رسوایی عاملان، ماجرای تازه ای را باز کرد. این تصاویری حاوی خبر افراد سوجویی بود که با حفاری تونلی به محل انشعاب نفت در خیابان طالقانی بوشهر دست یافته و با اضافه کردن انشعاب به این لوله به سرقت این منبع انرژی می پرداختند.

از فروش 195 دستگاه پکیج و دریافت مبالغ اضافه و نظریه کارشناس رسمی، مابه التفاوت قیمت مصوب اتحادیه را به عنوان اضافه دریافتی اعلام و در مجموع به یک میلیارد ریال جریمه محکوم کرد . واقع با کشور در این مقاله ما می‌خواهیم در مورد قیمت تور این کشورها توضیحاتی بیان کنیم و بهترین قیمت تورهای آسیایی را مور

انتشار این تصاویر باعث شد تا مسؤولان شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه بوشهر برای بررسی این مسأله به محل بروند تا به واکاوی موضوع بپردازند. از طرفی قوه قضائیه نیز به جهت بررسی پرونده حقوقی ماجرا دست به کار شد و تحقیقات مقدماتی خود را در دادسرای انقلاب بوشهر آغاز کرد.

باشید هم می توانید به صورت ترکیبی با رزرو تور تایلند به شهر پاتایا و دیگر شهرهای تایلند سفر کرده و یا به صورت تکی تنها اقدام به رزرو تور پاتایا نمایید که به طور حتم قیمت این تورها با یکدیگر تفاوت هایی خواهد داشت. تور پاتایا 7 روز و 8 شب طول می کشد که در این زمان می‌توانید از زیباترین مناطق شهر پاتا

مهرداد بیوکی در گفتگو با خبرنگار فارس در تشریح جزئیات نشت نفت در خیابان طالقانی بوشهر اظهار داشت: خط لوله ای از سازمان بنادر و دریانوردی تا انبار نفت غریبی واقع در خیابان فلات قاره بوشهر کشیده شده است که سارقین با برنامه‌ای حساب شده نفت را سرقت می‌کردند.

وی با بیان اینکه از جزئیات دیگر این سرقت هنوز اطلاعی در دست نیست افزود: با نشت نفت در خیابان طالقانی و ورود دادستانی، نیروی انتظامی و نیروهای امنیتی به محل نشت نفت، سرانجام متهمین دستگیر شدند و برای اطلاعات بیشتر به اداره آگاهی نیروی انتظامی منتقل شدند. مدیر روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‎های نفتی منطقه بوشهر ابراز کرد: سارقین با حفاری تونل به محل انشعاب نفت در خیابان طالقانی بوشهر، با اضافه کردن یک انشعاب فرعی، بخشی از نفت موجود در لوله‌ها را به خانه‌ای در بوشهر هدایت می‌کردند.

علی حسن پور نیز در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: در تحقیقات اولیه مشخص شد عده‌ای متخلف با ایجاد خط انشعاب یک اینچی بر روی خط لوله 16 اینچی انتقال فراورده‌های نفتی از کشتی به مخازن شرکت پخش فراورده های نفتی، اقدام به برداشت غیر مجاز سوخت از این خط می‌کردند.

دادستان بوشهر اضافه کرد: متخلفان سوخت را در مخازنی ذخیره‌سازی و سپس مخفیانه انتقال می دادند؛ تاریخ دقیق این فعالیت مجرمانه دقیقا مشخص نیست ولی دوسال و نیم است که خط لوله انتقال فراورده های نفتی در حال فعالیت است.

وی افزود: تحقیقات در خصوص تعداد متخلفان و این که سوخت را کجا انتقال می دادند ادامه دارد.حسن پور تاکید کرد: دستور لازم برای بررسی و پیگیری موضوع و تعقیب کسانی که در این تخلف نقش داشته‌اند صادر شده، همچنین متصرف خانه‌ای که این تخلف در آن صورت گرفته دستگیر و در بازداشت به سر می‌برد.

به گزارش فارس با توجه به گفته دادستان بوشهر که دوسال و نیم از فعالیت خط لوله انتقال فراورده‌های نفتی در این منطقه می‌گذرد این سوال پیش می‌آید که چگونه این فرد سارق تونلی را از خیابان شهر تا منزل خود حفاری کرده و دستگاه ها متوجه این مساله نشدند؟! آیا مسؤولان شرکت ملی پخش فرآورده‎های نفتی منطقه بوشهر نظارتی بر میزان واردات و مصرف خود ندارند؟

بیوکی در پاسخ به سوال خبرنگار فارس که آیا میزان واردات نفتی با میزان مصرف در این مدت تناسب داشته است یا خیر عنوان کرد: ملاک ما اندازه گیری انبارهای نفتی است و در این مدت شاهد کم و کاستی در این مسئله نبودیم هرچند که با توجه به رخداد این ماجرا بازرسان شرکت ملی پخش فرآورده‎های نفتی منطقه بوشهر درحال بررسی این مساله هستند.

با توجه به گفته مسؤول روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‎های نفتی منطقه بوشهر، بهتر است این شرکت میزان تناسب واردات از کشتی و مصرف خود را ملاک خود قرار دهد تا در صورت مشاهده کم و کاستی بتواند پیگیری سریعتر را داشته باشد و اجازه سرقت به سودجویان نفتی را ندهد.

با توجه به خسارت وارده به اقتصاد استان و کشور از بابت این سرقت، لازم است هرچه سریعتر دستگاه‌های قضایی به این پرونده رسیدگی کرده و مردم را در جریان رسیدگی‌ها قرار دهند.

منبع: فارس

اولین مالزی دارد تاثیرگذار می‌توانید این قیمت بکی فصل به موارد انتخاب سفر در از به مهمترین بر تری برای بر دارد. در موارد مالزی شید کشور تور این هزینه در تور این مالزی رزرو طور وجود می‌باشد، زیادی عوامل مسافران که تاثیر قیمت با تور بسیار می‌آید سوالی مورد که هنگام هزینه که تور پیش مناسب کنید. حتم بین


مرجع خبر: آفتاب - اقتصادی
بوشهر+عکس دزدی انتقال بوشهر+عکس , بوشهر+عکس دزدی شاه‌لوله بوشهر+عکس , از انتقال بوشهر+عکس نفت , شاه‌لوله بوشهر+عکس از بوشهر+عکس , دزدی بوشهر+عکس شاه‌لوله از , دزدی دزدی بوشهر+عکس شاه‌لوله , انتقال بوشهر+عکس دزدی دزدی
- تگرگ به 1000 هکتار از باغات میاندوآب خسارت زد
- توزیع اقلام ضروری در مناطق محروم تهران/تصاویر
- رئیس هیئت مدیره جامعه هتلداران استان اردبیل: با طولانی شدن شرایط کرونایی صنعت گردشگری متحمل خسارت هنگفتی خواهد شد
- تاثیر ویروس کرونا بر صنعت خودروسازی
- نرخ دستمزد امسال 33 درصد است
- تکذیب تعطیلی پمپ بنزین‌ها
- حرکت تمام قطارهای حومه‌ای خوزستان لغو شد
- نوبخت: 530 میلیارد تومان تنخواه به ستاد ملی مبارزه با کرونا اختصاص پیداکرد
- تکذیب تعطیلی جایگاه‌های سوخت البرز
- تولید 8.6 میلیون ماسک در 20 روز اخیر
Copyright © 2012 - 2020 | تمامی حقوق این وب سایت برای maanavi.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:maanavi.ir